Appartement met autostaanplaats te huur
Recent gerenoveerd éénslaapkamerappartement te huur op toplocatie in het centrum van Sint-Truiden.
Het appartement is gelegen in de Schepen Dejonghstraat, vlakbij bij de winkelstraten en de Grote Markt. Ook scholen en openbaar vervoer zijn bereikbaar op wandelafstand.
In de inkomhal vinden we een praktische vestiaire terug en een apart toilet en hebben we toegang tot de leefruimte.
De leefruimte is gelegen aan de achterkant van het gebouw, met een grote raampartij die zorgt voor veel lichtinval. Achteraan vinden we een aangenaam, ZO-georiënteerd terras met een oppervlakte van ca. 10,5m². Het terras is toegankelijk via de leefruimte en keuken. De knappe keuken beschikt over al het nodige comfort.
Aan de voorzijde van het appartement vinden we de ruime slaapkamer met en-suite badkamer en dressing. De badkamer is voorzien van een inloopdouche en lavabo.
De huurder kan tevens gebruik maken van een handige kelderberging en ondergrondse autostaanplaats.
Huurprijs: €650
Algemene onkosten: €95
Voorschot water en verwarming: €100
Autostaanplaats: €50
Heeft u interesse in dit appartement? Neem dan snel contact met ons op!