Centraal gelegen appartement TE KOOP
Welkom in dit instapklare appartement, ideaal gelegen in het hart van Sint-Truiden. Op wandelafstand van winkels, gezellige horecazaken en het openbaar vervoer geniet u hier volop van het stadsleven.
De lichtrijke leefruimte van 27 m² voelt dankzij de grote raampartijen ruim en open aan vernieuwd in 2019. Aansluitend vindt u de recent vernieuwde keuken, voorzien van inbouwkasten en het nodige comfort voor dagelijks gebruik. De ruime slaapkamer biedt toegang tot een extra kamer, momenteel ingericht als dressing, maar perfect om te vormen tot bureau of logeerkamer.
Ook technisch zit het goed: verwarming gebeurt momenteel via mazout, maar dankzij de aanwezige gasleiding is een overstap naar gas eenvoudig. Warm water wordt nu al op gas voorzien. Bovendien beschikt het appartement over een handige kelderberging van 5 m².
Een recent vernieuwde lift verhoogt het comfort, de algemene kosten blijven beperkt tot slechts 500 à 1.000 euro per jaar.
Met een maandelijkse huurprijs van 750 euro is dit appartement niet alleen ideaal als starterswoning of stadsverblijf, maar ook bijzonder interessant als investering met mooi rendement.
Interesse? Neem gerust contact met ons op voor meer info of een bezoek ter plaatse!